O klubu

Corvette Club Praha je mezinárodní klub – historie klubu sahá do roku 1998. Smyslem činnosti klubu bylo a je zvyšovat požitek z vlastnictví vozů Corvette členům tím, že poskytuje organizované společenské aktivity našim členům, které zahrnují např. závody na okruzích, spanilé jízdy a jiné společenské akce u nás či v zahraničí. Členové Corvette Clubu Praha se účastní akcí dle vlastního výběru. Náš klub je dobře znám nejen v České republice, ale také v dalších zemích světa, především díky účasti našich členů na mezinárodních Corvette klubových setkáních a také v uzavřených partnerstvích se zahraničními kluby a asociacemi, což nám umožňuje navázat nové kontakty s majiteli Corvette z celého světa včetně získávání a předávání zkušeností, konzultací apod. Společně představujeme velké množství poznatků a technických znalostí o vozech Corvette.

Pokud vlastníte Corvette – jsme přesvědčeni, že je důležité, abyste si řádně užili všeho, co je s vlastnictvím nejoblíbenějšího amerického sportovního vozu spojené. Vlastnit Corvette je předpokladem a podmínkou členství v Corvette Club Praha. Jsme hrdi na to, že můžeme propagovat svou činností zodpovědnost a úctu k hodnotám svobody a tolerance. Propagujeme zodpovědnou a bezpečnou jízdu na veřejných komunikacích.

Stanovy Corvette Club Praha z.s. naleznete zde.

V rámci pořádaných akcí máme k dispozici některé Vaše osobní údaje poskytnuté při registraci, jak s nimi zacházíme najdete v zásadách ochrany osobních údajů.